Матурско вече

У четвртак, 15.јуна 2023.године, испратили смо још једну генерацију матураната.

Након скоро деценије идеју да матуранте испратимо из Ђурине вароши и ово вече прославимо на каштелу подржале су одељењске старешине завршних разреда, ученици и њихови родитељи.

Уз пригодан програм, свечано су уручене дипломе ученицима, похвалнице и награде. Директорка школе, Марија Гајинов, уручила је награду, лаптоп, Јелени Томашевић из одељења економских техничара као ученику генерације 2022/23.године.

Да све буде по вољи ученика потрудили су се одељењске старешине Наташа Вучковац, Александар Баста и Ивана Барачков.

Захваљујемо се Општини Нова Црња и Туристичкој организацији Нова Црња што нам обезбедили простор. Захвалност дугујемо Удружењу жена "Ђура Јакшић" из Српске Црње који су припремили предјело, госпођи Љупки Мишков из Александрова која је припремила дезерт матурантима и људима који су нас послуживали. Осмеси ученика говоре да је ово било вече за памћење.

"Будућност остаје онима који верују у лепоту својих снова, зато наставите да верујете у себе и своје снове."

Матуранти драги, срећно даље!