Традиционална додела награда најуспешнијим ђацима

Традиционална додела награда најуспешнијим ученицима одржана је данас у Новој Црњи, коjoм приликом су скроз одличним ђацима Средње школе "Ђура Јакшић" Српска Црња додељени симболични поклони. Поклоне су примили ученици Сара Фаркић, Андреј Ђелкапић и Јелена Томашевић, уместо које је награду примила њен одељенски старешина, проф Наташа Вучковац.

Председник општине Нова Црња Владимир Бракус је обраћајући се присутнима истакао да му је задовољство што се налази у друштву најуспешнијих младих људи који похађају школе на територији Општине Нова Црња и пожелео им је успех и срећу у њиховом даљем раду.

Одличним ђацима свих школа са територије општине су поред ових симболичних поклона додељене раније и бесплатне годишње карте за базен у Српској Црњи.