Oбавештење за ученике и запослене

• У петак, 22. децембра 2017. године, завршава се прво полугодиште. Тог дана, после четвртог часа, ђачки аутобуси крећу са аутобуског стајалишта у 17:15 сати.
  • Зимски распуст почиње у понедељак, 25. децембра 2017. године, а завршава се у петак 12. јануара 2018. године. Ученицима школе желим пријатан зимски распуст.
  • У уторак, 26. децембра 2017. године, у 10:00 сати обавиће се подела ђачких књижица ученицима.
  • За ученике путнике је обезбеђен ђачки превоз:
  • аутобус из Српског Итебеја полази у 8:15 сати
  • аутобус из Банатског Двора полази у 9:00 сати
  • аутобус из Војвода Степе полази у 9:00 сати
  • аутобус из Радојева полази у 9:30 сати
  • аутобус из Кикинде полази у 9:00 сати
  • Повратак ђачких аутобуса, са аутобуског стајалишта је у 11:00 сати.
  • За време зимског распуста, школа ће реализовати додатни рад са ученицима, и обавезни допунски рад са ученицима. О броју часова, обухвату ученика и распореду извођења додатног и допунског рада са ученицима, ученици ће бити обавештени у дану поделе ђачких књижица.
  • Друго полугодиште почиње у понедељак 15. јануара 2018. године. Настава ће се одвијати у преподневној смени са почетком у 7:30 сати.
  • Ученицима и запосленима школе честитам божићне и новогодишње празнике!
Директор школе Љубомир Жежељ