УЧЕНИЧКИ ПАРЛАМЕНТ ОРГАНИЗОВАО НОВОГОДИШЊИ КВИЗ ЗНАЊА „ДОЂИ И ПОБЕДИ“

УЧЕНИЧКИ ПАРЛАМЕНТ ОРГАНИЗОВАО НОВОГОДИШЊИ КВИЗ ЗНАЊА  „ДОЂИ И ПОБЕДИ“

Уочи новогодишњих празника, на крају првог полугодишта 22.12.2021. Ученички парламент је организовао новогодишњи квиз, у којем је учествовало 6 екипа, и то из одељења: II-2, II-3, III-2, III-3, IV-2 и IV-3. Ученици су имали прилику да покажу своје знање из разноврсних области (економије, историје, географије, опште културе, филма, музике), да објасне појмове из разлитичих области и незаобилазна игра асоцијација. У веома динамичној и веселој атмосфери квиза, који се одиграо у 2 циклуса, ученици су показали ентузијазам и борбеност, која је изненадила све пристутне. У првом циклусу, у којем су учествовали ученици из одељења II-2 (А. Ђелкапић, Д. Косановић, М. Ференчев), II-3 (В. Петровић, Н. Аћамовић, М. Еремић), III-2 (М. Ђурић, М. Рапаић, Ј. Томашевић), заслужено прво место припало је екипи II/3 .  У другом циклусу, којем су учествовали ученици из одељења III-3 (М. Бероња, И. Еремић и Д. Стоилков), IV-2 (Д. Балабан, Л. Гајинов и Ј. Радановић) и IV-3 (Б. Јеремић, Н. Торњански и С. Зечевић из III-2), победници су били ученици из одељења IV-2.

Захваљујемо се свим ученицима који су учествовали у квизу, ученицима који су бодрили своје другове и другарице, свим представницима ученичког парламента који су помогли да „новогодишње рухо“ нашег квиза буде баш онакво какво јесте било – пре свега едукативно, али и весело и сјајно!