ОТВОРЕНА ВРАТА ШКОЛЕ

У протекла четири дана смо имали прилику да угостимо ученике осмог разреда из општине Нова Црња, Житиште и Кикинда. У понедељак (23.5.2022. ) посетила нас је Основна школа "Иво Лола Рибар" Нови Козарци и "Глигорије Попов" Руско Село, у уторак (24.5.2022.) "Ђура Јакшић" Банатски Двор, "Свети Сава" Житиште, "Алекса Шантић" Равни Тополовац и "Ђорће Кошбук" Торак, у среду "Милош Црњански" Српски Итебеј, "Бранко Радичевић" Александрово, "5. октобар" Војвода Степа и "Станко Крстин" Радојево, док су нас у четвртак (26.5.2022.) посетили ученици из Основне школе "Петар Кочић" Честерег и "Никола Тесла" Банатско Карађорђево. Ученицима смо презентовали шта све наша школа може да им понуди, а поред тога су посетили родну кућу Ђуре Јакшића и дворац Нојхаузен.