"УПОЗНАЈ СВОЈА ПОТРОШАЧКА ПРАВА"

Министарство трговине, туризма и телекомуникације организовало је такмичење за ученике средњих школа под називом "Упознај своја потрошачка права". У изради видео спота којим се промовишу права потрошача у Србији и Европској унији учествовали су ученици наше школе Ђорђе Дедић (1-2), Жељко Барбул (2-1) и Александра Габоров (4-2) са професорицом економске групе предмета Жељаном Узелац. Укупно су учествовале 22 школе, а на наше велико задовољство наш видео спот изабран је међу пет посебних радова који се истичу у неком од задатих критеријума, попут домишљатости и креативности у обради теме, и приказан је на Сајму књига. Веома смо поносни на рад и резултат овог такмичења, као и на све професоре који су учествовали у остварењу идеје.